bip - ikona
Unia Europejska - flaga

Szlak Kopernikowski na Kujawach i Pomorzu. Wystawa w Toruniu

Opublikowano 23 listopada 2023


Wróciła do domu! Nasza wystawa „Szlak Kopernikowski na Kujawach i Pomorzu” kończy tegoroczne tournée po województwie. Od połowy lutego gościła w Toruniu przed Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Grudziądzu, Chełmży, Chełmnie, Włocławku, Nawrze, Wąbrzeźnie, Żninie, Unisławiu, Solcu Kujawskim, Brodnicy, Skrwilnie i Rypinie. Obchody Roku Kopernikowskiego 2023 kończy przy naszej siedzibie, na ul. Czerwona Droga 8 w Toruniu. Zapraszamy do oglądania wystawy i zajrzenia do „pałacyku”, w którym mieści się punkt informacyjny kujawsko-pomorskiego odcinka Szlaku Kopernikowskiego, a w nim dodatkowe materiały promocyjne. I oczywiście zachęcamy do wycieczek po trasie! Koniecznie z aparatem, aby wziąć udział w naszym konkursie:

Więcej informacji o Szlaku Kopernikowskim na Kujawach i Pomorzu, znajduje się w przewodniku dostępnym w punktach Informacji Turystycznej, a także na stronie internetowej dedykowanej kujawsko-pomorskiej części Szlaku (link poniżej). Pełna trasa Szlaku Kopernikowskiego, obejmującego poza naszym województwa, także miejsca i obiekty w województwach pomorskim i warmińsko-mazurskim, dostępna jest z kolei na oficjalnej stronie Szlaku:

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego i jest dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Szlak Kopernikowski na Kujawach i Pomorzu

Prezentacja kujawsko-pomorskiego odcinka Szlaku Kopernikowskiego

Kliknij tutaj

Wystawa „Szlak Kopernikowski na Kujawach i Pomorzu” przy KPCD w Toruniu / Fot. KPCD