bip - ikona
Unia Europejska - flaga

Spacer fotograficzny w Nawrze – zbieramy materiały do wystawy!

Opublikowano 13 grudnia 2023

Zdjęcie wnętrza pałacu w Nawrze zrobione przez Dariusza Kilana

fot. Dariusz Kilan

Jak wspominaliśmy niedawno, w listopadzie, w ramach naszej współpracy z inicjatywą Toruńskie Spacery Fotograficzne, odbył się plener fotograficzny w Nawrze, na terenie tamtejszego kościoła i założenia pałacowo-parkowego. Cykle fotograficzne, które powstały podczas tego wydarzenia są kroniką obecnych czasów, ale jednocześnie dają wyraz nadziei i potencjału jakie są pokładane w przestrzeni pałacu. Autorzy fotografii w zaniedbywanej latami przestrzeni odkryli ducha historii i wydobyli piękno, które oparło się upływowi czasu i trudnym dziejom.

Zwieńczenie 163. TSF uczcimy oficjalnie 14 marca 2024 roku, podczas planowanego otwarcia poplenerowej zbiorowej wystawy, którą wyeksponujemy w siedzibie KPCD, w wilii przy ul. Czerwona Droga 8 w Toruniu.

Uczestników TSF, którzy chcą, aby ich prace znalazły się na wystawie, prosimy o przesłanie fotografii (max 12 zdjęć) za pośrednictwem serwisu WeTransfer.com (lub innego bliźniaczego) na adres zlewandowska@kpcd.com.pl, w terminie do dnia 15 stycznia 2024 r. Szczegóły w Regulaminie Wystawy poniżej.

Regulamin wystawy