bip - ikona
Unia Europejska - flaga

SensoRajd kujawsko-pomorski | Eskapada 2024

Opublikowano 17 kwietnia 2024

Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa w Toruniu po raz kolejny bierze udział w imprezie Eskapada. Poznaj swój region z przewodnikiem. To cieszące się dużą popularnością cykliczne wydarzenie organizowane przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, podczas którego można poznać te słynne, ale i mniej znane zakamarki naszego regionu, w tym takie niedostępne na co dzień. Podczas wycieczek z przewodnikiem, rajdów, spacerów, gier terenowych odkryjecie nowe miejsca i aktywnie spędzicie wiosenny czas!

SensoRajd kujawsko-pomorski

My w sobotę 27 kwietnia zabierzemy Was wprawdzie w stacjonarną, ale niezwykłą podróż sensoryczną po unikatowych zabytkach i obiektach tworzących kulturowy pejzaż województwa kujawsko-pomorskiego. Poprzez stymulację różnych zmysłów uruchomicie wyobraźnię, w której dziedzictwo naszego regionu nabierze wyrazistego kształtu, dźwięku, faktury. A pamięć i koncentrację poćwiczycie, grając w świeżo wydaną przez KPCD grę edukacyjną MemoRajd kujawsko-pomorski. Kto wie, może jeden z egzemplarzy gry zabierzecie ze sobą do domu?

Wydarzenie ma formułę zagadek do rozwiązania z wykorzystaniem różnych zmysłów. Do udziału zapraszamy zwłaszcza rodziny z dziećmi i kilkuosobowe zespoły, ale też pojedyncze osoby. Dodatkowo podczas wydarzenia można będzie zagrać w karcianą grę edukacyjną, skierowaną do osób w wieku 10+.

Udział w wydarzeniu jest darmowy. Dostępne są trzy grupy godzinowe:

  • 10:00-10:45
  • 11:00-11:45
  • 12:00-12:45

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zapisać się do jednej z trzech grup godzinowych. Zapisy są prowadzone na stronie Eskapady:

SensoRajd kujawsko-pomorski – zapisz się!

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie ze zgłoszeniami!

Wahasz się? Zobacz, jak fajnie było w ubiegłym roku!: SensoRajd 2023